bębny kablowe drewniane

Szpule drewniane i bębny kablowe – najwyższa jakość

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości bębnów kablowych. Wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane partie tarcicy, dzięki którym możemy zagwarantować trwałość naszych produktów. Wieloletnie doświadczenie i zgromadzona wiedza sprawiają, że doskonale wiemy, w jaki sposób obrabiać i konserwować oferowane przez nas szpule drewniane, aby służyły naszym klientom przez długi czas. Stworzyliśmy własną procedurę produkcyjną i kontrolującą wszystkie parametry, dzięki czemu każdy bęben drewniany spełnia wymagania wytyczonych norm jakości.

Producent drewnianych bębnów kablowych – jesteśmy wiodącą firmą na rynku lokalnym

Jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w produkcji bębnów drewnianych w województwie podkarpackim. Realizujemy jednak zamówienia nie tylko na terenie Polski. Od lat współpracujemy także z wieloma kontrahentami z zagranicy. Autorska technologia produkcji bębnów, racjonalna polityka wykorzystywania surowców z polskich lasów oraz zwracanie szczególnej uwagi na odpowiednią impregnację bębnów kablowych są kluczem do zaufania. A zaufało nam już wielu klientów. To nie przypadek! 

Bębny drewniane z bieszczadzkich lasów - do kablowni, lin, światłowodów

Szpule na kable w głównej mierze produkujemy dla kablowni (producenci kabli i przewodów) ale nadadzą się również na liny. Tarcze główne bębna drewnianego i bębny (szpule) drewniane są naszymi flagowymi produktami. Wykonujemy je z tarcicy iglastej pozyskiwanej w zrównoważony sposób z bieszczadzkich lasów.  Doskonale sprawdzą się do transportu i przechowywania kabli, lin, światłowodów czy drutu. W zależności od potrzeb pomieszczą odpowiednią ilość materiału i pozwolą na swobodne jego rozwijanie.

Zapytaj o wycenę

Nie jesteś pewien kosztów swojego projektu? Każdy pomysł zasługuje na indywidualną wycenę. Kliknij poniżej, a my dostarczymy Ci dokładne informacje. Razem zrealizujemy Twoje wizje. Zapytaj o wycenę teraz!

Drewniana szpula i bębny – indywidualne rozwiązania

Drewniana szpula zawsze powinna cechować się równie wysoką jakością wykonania. Nie każdy bęben drewniany musi być jednak taki sam. W naszej firmie, w zależności od potrzeb, można wybierać spośród różnych propozycji. To jaki produkt będzie najlepszym rozwiązaniem zależy więc od konkretnego zastosowania. Zgodnie z Polską Normą O-79353 z 1991 roku, nasze bębny drewniane produkowane są seryjnie w wymiarach od 600 mm do 1250 mm, zarówno dla klientów krajowych, jak i zagranicznych*. Realizujemy również zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb zgodne z przesłaną specyfikacją.

*Wszystkie bębny i szpule produkujemy również ze sklejki wysokogatunkowej.

Bębny kablowe – dlaczego z drewna?

Drewno jest materiałem, który darzymy szczególnym szacunkiem. To naturalne rozwiązanie, które daje naprawdę wiele możliwości. Wbrew pozorom może zapewnić bardzo wysoką wytrzymałość. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób należy z nim postępować. Uważamy, że szpula drewniana pod wieloma względami jest lepszą opcją od produktów, chociażby ze stali. Drewno jest lekkie, bardziej elastyczne i nie rdzewieje. Poza tym, produkcja bębna drewnianego jest też tańsza. To bezpieczny materiał do magazynowania i transportowania kabli, przewodów, łańcuchów czy drutów. Poza tym poddany może być recyklingowi, dzięki któremu można ponownie go wykorzystać.

Bęben kablowy drewniany – jak wygląda oferta?

Produkujemy szpule drewniane i bębny o różnorodnej specyfikacji. W ramach naszej podstawowej oferty posiadamy sześć rodzajów bębnów kablowych drewnianych o średnicy tarczy:

  • 600 mm,
  • 700 mm,
  • 800 mm,
  • 900 mm,
  • 1000 mm,
  • 1200 mm.
  • 1250 mm

W zależności od rozmiaru dana szpula na kabel drewniana charakteryzuje się też nieco inną nośnością. Za pośrednictwem pojedynczego bębna drewnianego z naszej oferty transportować można kabel lub drut o całkowitej masie od 200 kg do nawet 1600 kg. Dokładne parametry poszczególnych typów produktów znaleźć można w zamieszczonych tabelach.

WYMIARY BĘBNA KABLOWEGO

wymiary bębna kablowego
przekrój wymiarów bębna kablowego. Rysunek techniczny

Drewniana szpula – a co, gdy potrzeba nietypowego rozwiązania?

W niektórych branżach konieczne może okazać się zastosowanie nieco bardziej nietypowych rozwiązań – np. większa szerokość tarcz lub rdzenia, dodanie oznakowania itp. Wówczas dla właścicieli firm nie lada wyzwaniem jest znalezienie wykonawcy, który wyprodukuje indywidualnie dopasowany projekt. Jesteśmy firmą, która spełnia potrzeby wszystkich klientów. Gdy więc nasza podstawowa oferta nie jest wystarczająca, to jak najbardziej zlecić można nam wykonanie bębnów kablowych dostosowanych do konkretnej sytuacji. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić nam wszystkie wytyczne, a my zajmiemy się ich realizacją.

Drewniany bęben kablowy – cena

Jako producent drewnianych bębnów kablowych gwarantujemy odpowiednio obrobione szpule (gotowe do zastosowania) dostępne w atrakcyjnych cenach. Dokładny koszt zamówienia zależy od tego, jakie rodzaje bębnów kablowych wybierzesz. Zapoznaj się z naszą ofertą i poinformuj nas o swoich potrzebach. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Masz pytania, uwagi lub potrzebujesz naszej pomocy? Jesteśmy dostępni, aby Cię wesprzeć. Nasza pasjonująca ekipa ekspertów jest gotowa na rozpoczęcie rozmowy, by w pełni zrozumieć Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady, wsparcia technicznego, czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, jesteśmy tutaj, by Ci pomóc!