Deska elewacyjna świerkowa

Drewniana elewacja domu pozwala ocieplić budynek, nadając mu unikatowego charakteru ze względu na naturalny wygląd desek. Jaki rodzaj drewna wybrać do wykończenia budynku? Jednymi z oferowanych przez nas produktów są deski świerkowe elewacyjne. Świerk ma niewielkie, okrągłe sęki, a jego przyrosty roczne są praktycznie niezauważalne. Wyróżnia się jasnym, biało-żółtym kolorem, dzięki czemu drewno może być z łatwością barwione. Ze względu na charakterystyczny wygląd, deskę elewacyjną świerkową możesz zastosować w przypadku budynków utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, rustykalnej, a nawet nowoczesnej. Uniwersalność drewna sosnowego sprawia, że będzie ono świetnie współgrać z innymi materiałami.

Deska elewacyjna świerk – czy jest wytrzymała?

Oferowana przez nas deska elewacyjna świerkowa charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Nie odkształca się i nie odbarwia pod wpływem deszczu, śniegu i upalnego słońca. Trwałość naszego produktu to efekt starannie wykonanej impregnacji. Stosujemy technologię konserwacyjną, która pozwala zabezpieczyć powierzchnię drewna sosnowego przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Zwracamy też szczególną uwagę na to, aby każda deska świerkowa elewacyjna była wysuszona zgodnie z obowiązującymi normami – stopień wilgotności wpływa na wytrzymałość.

Smooth wooden plank textured background

Deska świerkowa elewacyjna – skąd jest nasze drewno?

Nie każdy wie o tym, że to nie rodzaj drewna, lecz jego klasa jest najważniejszym czynnikiem, który decyduje o trwałości produktu. Dlatego znajdziesz u nas deski świerkowe elewacyjne z wytrzymałej klasy drewna. Zaopatrujemy się w surowce z polskich lasów. Do produkcji desek wykorzystujemy najczęściej występujący w naszym kraju świerk pospolity.

Deska elewacyjna świerkowa cena

Jeśli weźmiemy pod uwagę jakość produktu, to cena deski elewacyjnej świerkowej jest bardzo korzystna. Jej wysokość zależy od kilku aspektów, takich jak wymiar desek, kształt czy ich grubość. Wpływ na koszty ma również liczba zamówionych elementów, dlatego wycenę wykonujemy indywidualnie. Przedstaw nam swoje potrzeby! Przygotujemy deski na elewację według konkretnych wytycznych!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Masz pytania, uwagi lub potrzebujesz naszej pomocy? Jesteśmy dostępni, aby Cię wesprzeć. Nasza pasjonująca ekipa ekspertów jest gotowa na rozpoczęcie rozmowy, by w pełni zrozumieć Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady, wsparcia technicznego, czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, jesteśmy tutaj, by Ci pomóc!